HOME   Historia  KONTAKT
Logo
Nasza Szkoła 
Informacje
Sukcesy
Rozrywka
Warto zajrzeć
Download
Wyróżnieni w roku szkolnym 2017/2018
UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

Wyróżnieni w roku szkolnym 2015/2016
SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

 

NASZ LAUREAT 2013/2014!!
Anna Cynar – Laureat konkursu geograficznego.

PRZYGOTOWANIE I OPIEKA NAD UCZNIEM P. BEATA OWOC

Wyróżnieni na II półrocze r. szk. 2013/2014

 

Wyniki rywalizacji sportowej 2013/2014
Wyróżnieni na I półrocze r. szk. 2013/2014

 

NASZ LAUREAT 2012/2013!!
Edyta Szurlej – Laureat konkursu geograficznego.

PRZYGOTOWANIE I OPIEKA NAD UCZNIEM P. BEATA OWOC

Wyróżnieni na I półrocze r. szk. 2012/2013
Wyniki rywalizacji sportowej 2011/2012
NASZ LAUREAT 2011/2012!!
Krajewski Karol – Laureat konkursu geograficznego.

PRZYGOTOWANIE I OPIEKA NAD UCZNIEM P. BEATA OWOC


Wyróżnieni na I półrocze r. szk. 2011/2012



Najlepsi z najlepszych
Wyróżnieni za naukę
na koniec roku szkolnego 2010/2011
klasa I SP
  1. Gołda Filip
  2. Krochmal Andżelika
  3. Lech Patrycja
  4. Pałka Anna
  5. Pilch Alicja
  6. Ptak Julia
  7. Sobczyk Weronika
  8. Staszel Emilia
  9. Wieszczek Krzysztof
klasa II SP
  1. Guzik Kinga
  2. Pitera Gabriela
  3. Sikora Katarzyna
  4. Stawarz Wojciech
  5. Szurlej Sylwia
klasa III SP
  1. Baszak Karolina
  2. Mateusz Pałka
  3. Jakub Gorczyca
  4. Nycz Agata
  5. Ziobro Bartek
  6. Groszewska Aleksandra
  7. Wieszczek Joanna
  8. Porcek Diana
  9. Remigiusz Sieczkowski

klasa IV SP                             Szewczyk Izabela
klasa V SP
  1. Gołda Dominika
  2. Korzniowska Monika
  3. Krajewski Sebastian
  4. Stawarz Józef
  5. Turoń Albert
klasa VI SP
  1. Szurlej Maria
  2. Cynar Anna
  3. Barnat Kamila
  4. Ślęczka Aleksandra
klasa IB G
  1. Nawój Róża
  2. Nycz Sylwia
  3. Szurlej Edyta
  4. Dudek Natalia
klasa IIIB
  1. Charzewska Agnieszka
  2. Karnasiewicz Anna
  3. Kowalski Maciej - laureat konkursu geograficznego
  4. Łukaszek klaudia
  5. Porcek Jarosław - finalista konkursu geograficznego
  6. Świnicka Emilia

Drużynowy Turniej Szachowy
Skład Drużyny: T. Cynar, H. Tarnawski, M. Daszykowski, A. Karnasiewicz
Zawody Gminne - 2.miejsce
Zawody Powiatowe - 2.miejsce
Zawody Rejonowe - 3.miejsce

Drużynowe Zawody w Koszykówkę 2010
Kategoria Typ Zawodów Miejsce
Gimnazjum Dziewczęta Gminne 1
Gimnazjum Dziewczęta Powiatowe 2
Gimnazjum Chłopcy Gminne 1

Gminne Zawody Lekkoatletyczne 2010

Imię i Nazwisko

Klasa

Kategoria

Miejsce

Konkurencja

Bartłomiej Bułat

IIIB

Gimnazjum

1 miejsce

bieg na dystansie 300m

Monika Bober

IIA

Gimnazjum

1 miejsce

bieg na dystansie 600m

Magdalena Wieszczek

IIA

Gimnazjum

1 miejsce

skok w dal

Paweł Pitera

IIB

Gimnazjum

3 miejsce

skok w dal

Kamil Korab

IIB

Gimnazjum

2 miejsce

bieg na dystansie 100m

Żaneta Gosztyła

IIIB

Gimnazjum

3 miejsce

bieg na dystansie 300m

Michał Sikora

IIIA

Gimnazjum

2 miejsce

pchnięcie kulą

Patrycja Pitera

VI

SP

1 miejsce

bieg na dystansie 60m

Natan Jarosz

VI

SP

1 miejsce

bieg na dystansie 60m

Paweł Drążek

VI

SP

1 miejsce

skok w dal



Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne 2010

Imię i Nazwisko Klasa Kategoria Miejsce Konkurencja
Anna Turoń IIIB Gimnazjum 1 miejsce bieg na dystansie 100m
Eryk Cynar IIIA Gimnazjum 2 miejsce pchnięcie kulą
Magdalena Wieszczek IIA Gimnazjum 3 miejsce skok w dal
Dominik Korzeniowski IIB Gimnazjum 3 miejsce bieg na dystansie 100m
ZS Lutcza (kat. Chłop.) Gimnazjum 1 miejsce bieg 4x100m
ZS Lutcza (kat. Dziew.) Gimnazjum 2 miejsce bieg 4x100m


Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe 2010
Imię i Nazwisko Klasa Kategoria Miejsce Konkurencja

Julia Dudek

IV

SP 2 miejsce Bieg Przełajowy

Anna Wieszczek

IV

SP

3 miejsce

Bieg Przełajowy

Maciej Drążek

IV 

SP

2 miejsce

Bieg Przełajowy

Paweł Drążek

VI

SP

5 miejsce

Bieg Przełajowy

Artur Dytko

IIA Gimnazjum

5 miejsce

Bieg Przełajowy

Monika Bober

IIA

Gimnazjum

4 miejsce

Bieg Przełajowy



Imię i Nazwisko Klasa Kategoria Miejsce

Konkurencja

Julia Dudek

IV

SP

5 miejsce

Bieg Przełajowy

Maciej Drążek

IV

SP

5 miejsce

Bieg Przełajowy






Zespół Szkół w Lutczy  2005