HOME   Historia  KONTAKT
Logo
Nasza Szkoła 
Informacje
Sukcesy
Rozrywka
Warto zajrzeć
Download

DZIEŃ DZIECKA

Dzień 30 maja 2018r. był dniem rozrywki w naszej szkole. Wszystkie atrakcje zawdzięczamy Radzie Rodziców oraz Samorządom Szkolnym. Atrakcji tych było na prawdę dużo. Rozpoczęliśmy  od przeglądu talentów na korytarzu głównym. Jak się okazało nasi uczniowie mają ich wiele i są one bardzo różnorodne.

Pogoda tego dnia dopisała niezwykle i do dyspozycji najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i poczęstunek na świeżym powietrzu. Atrakcją był także samochód Straży Pożarnej w Lutczy, samochód policyjny oraz ambulans medyczny. Dzieci mogły wsiąść do każdego z nich, zadać pytania panom, którzy to reprezentowali poszczególne służby. Starsi uczniowie brali udział w rozgrywkach sportowych, a także mogli poznać tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzień upłynął pod znakiem świetnej zabawy. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.

D. Dobrowolska

DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

  ET23          24 maja obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. Tego dnia nie zabrakło artystycznych i  sportowych atrakcji, ponadto były dmuchane zjeżdżalnie i trampolina. Każdy mógł się poczęstować watą cukrową i popcornem. Wszyscy bawili się świetnie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

M. Pszonka

NASZE PRZEDSZKOLE
  

Na bal nadszedł czas!

25 stycznia, w przedszkolu w Lutczy, odbyła się świetna zabawa karnawałowa.befr

Jak co roku o tej samej porze, nasze przedszkole odwiedzili zaproszeni goście. Niezwykli, kochani i wyjątkowi czyli nasi dziadkowie. Dzieci zaprezentowały układy taneczne, zaśpiewały piosenki oraz recytowały wiersze. Po występie wręczyły ukochanym babciom i dziadziom przygotowane własnoręcznie kwiaty. Nie zabrakło również czasu na małe co nieco przygotowane przez wspaniałych rodziców.

23 stycznia 2018r. odwiedził przedszkole po raz kolejny, teatr „Profil” z Krakowa. Tym razem z przedstawieniem pt. „Wokół Brzechwy”. Oczywiście po spektaklu, odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci.

11 stycznia 2018r. nasza grupa przedszkolaczków została zaproszona przez klasę 0 na „Jasełka”, przygotowane przez dzieci pod kierunkiem pani Marii Boho. Dziękujemy za wyjątkowe spotkanie.

15 grudnia do przedszkola przyjechali aktorzy z Teatru „Profil” w Krakowie ze spektaklem pt. „Tipitu szuka Świętego Mikołaja”. Po obejrzeniu przygotowanego przedstawienia, aktorzy „przenieśli” nas w świat muzyki dookoła kuli ziemskiej, po czym, odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci.

Przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci z przedszkola wspólnie wykonywały pierniczki na choinkę.

M. Piwowar

Zespół Szkół w Lutczy  2005